Jastrzębia Góra

„SALEZJAŃSKIE LWY”

-MINISTRANCI I LEKTORZY

JASTRZĘBIA GÓRA- 2017 ROK.

W dniach od 23 czerwca do 7 lipca grupa 60 ministrantów i lektorów po całorocznej owocnej pracy liturgicznej w salezjańskiej parafii Świętego Krzyża w Kielcach , wyjechała na kolonie, do najdalej wysuniętej miejscowości na północ: „GWIAZDA PÓŁNOCY”, czyli do Jastrzębiej Góry, na 14-dniowe wakacje. Kierownikiem i opiekunem był Ks. Jerzy Szkiert. Oj, były one bardzo, ale to bardzo „WIETRZNE”. Ale za to bardzo, ale to bardzo dużo było oj, dużo było jodu.

Mimo wszystko były atrakcje: Rejs ekstremalny po wzburzonym morzu: „BRZYDKIM KACZĄTKIEM”, cudowny „OCEAN PARK” we Władysławowie, okopy i bunkry w Jastarni, „MAŁPI GAJ”, i dobra morska rybka na Helu oraz cudowna atmosfera w ośrodku szkolnym. Wyzywający nowy orlik, gry i zabawy, plażowanie zintegrowały Naszą wspólnotę.

DZIĘKUJĘ WYCHOWAWCOM W OSOBIE:

Zastępcy – GRZESIK MICHAŁ, PREZES LS ŁUKASIEWICZ MATEUSZ, PANI PIELĘGNIARKA MAŁGORZATA WÓJCIK, PAN POLICJANT DAWID KUCY- RATOWNIK WOPR I POGOTOWIA MEDYCZNEGO, HUBERT MATTUSCH, WITCZAK TOMASZ, PAN PAWEŁ KARGULEWICZ ORAZ KLERYK PAWEŁ KLASA-

z „KLASĄ”- salezjanin. Oremus. Ks. Jerzy Szkiert- Opiekun